divider

O mne

About me

Som fotograf žijúci v Nitre. K foteniu som sa dostal okolo roku 2010 a úplne som tomu prepadol. V tom období som vela času trávil so svojím veľmi dobrým kamarátom, ktorého považujem za svojho guru, ktorí mi dal naozaj veľa a som mu za to vďačný. Inšpiroval ma a ukázal ako vnímať umenie, aj ako prekonávať prekážky. Strávil som nesmierne vela času vzdelávaním sa či už po technickej alebo umeleckej stránke. A myslím že ani dnes neprejde den kedy by som si niečo nečítal alebo nepozeral ohladom fotenia. 

Kedže som technický typ vela sa zaujímam aj o foto a filmarsku techniku. Rád by som sa preto v budúcnosti venoval aj recenziám a písaniu postrehov ktoré som za celý čas nazbieral. 

Ako fotograf sa venujem foteniu hlavne svadobnej, reportážnej a reklamnej fotografii. Okrem toho rád cestujem a fotím zaujímavé miesta. Je to pre mna velký relax a určitým spôsobom aj meditácia.

Z mojích úspechov som velmi hrdý hlavne na to že moja tvorba sa ludom páči a mal som tú česť robiť velmi zaujímavé projekty a spolupracovať so zaujímavými ludmi a firmami. Pracoval som na produkcii katalógov švajčiarskej firmy Sola Swiss, reklamnej grafiky pre rôzne weby či fotenie produktov pre Northfinder. 

divider

Hi, I am photographer living in Slovakia. I started photography around the year 2010 and I absolutely fell in love with it. At those times, I spent lots of time with very good frend of mine, artist, photographer and cameraman. He was my inspiration and my guru, who thought me a lot about art  and showed me how to deal with frustration that every artist has to deal with sometimes. I spent a lot of time learning about art, photography techniques and also about gear and tech in which I am interested in a lot.

I am tech type person and through all that time I gained lot of experiences and knowledge I would like to share with on my blog. In the future I would like to do some more tech reviews and tips.

I mostly do wedding photography, documentary and commercal photography. I also love to travel and take pictures of interesting places and nature as well as street photography a little. This is relax and meditation for me.

I am proud that I could work on lots of interesting projects with lots of interesting people and companies. I have been working on product catalogue for Sola swiss, Northfinder as well as for many smaller companies for their web presentation and shops.